Dziś przeszła kolejny chrzest w moim życiu. Czuję się jak nowo narodzona. Podczas chrztu świętego rodzice nadają nam imiona, tak miał każdy z nas podczas tego święta. Dziś się to zmieniło... Dziś to nie rodzice wybrali mi imię...sama sobie je wybrałam.,..Od dziś nazywam się Noni.Jeestem nowym człowiekiem naszego wielkiego świata
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz