piątek, 14 sierpnia 2015

Hej

Witam, najprawdopodobniej wracam ;D Jutro postaram się opublikować kolejny rozdział. Pan Szef z mojej pracy pożyczył mi komputer. ;D

Do zobaczenia jutro !!!

czwartek, 6 sierpnia 2015

Informacja !

W poniedziałek wyjeżdżam do pracy. Będę niestety bez komputera. Postaram się znaleźć zastępstwo kto będzie zamieszczał za mnie moje posty. Ale nie mogę tego obiecać. Postaram się dogadać z moim szefem czy udostępni mi swój komputer. Jeśli (od poniedziałku)przez tydzień  nie pokaże się żaden post znaczy że BLOG JEST NA JAKIŚ CZAS ZAWIESZONY. 


Pozdrawiam : Noni

wtorek, 4 sierpnia 2015

UWAGA!

Książka którą tu zamieszczam znajduję się w menu pt." Kara śmierci"Zachęcam do lektury !;) ♥

Obserwatorzy