Do zobaczenia jutro !!!
piątek, 14 sierpnia 2015
Hej
Witam, najprawdopodobniej wracam ;D Jutro postaram się opublikować kolejny rozdział. Pan Szef z mojej pracy pożyczył mi komputer. ;D
czwartek, 6 sierpnia 2015
Informacja !
W poniedziałek wyjeżdżam do pracy. Będę niestety bez komputera. Postaram się znaleźć zastępstwo kto będzie zamieszczał za mnie moje posty. Ale nie mogę tego obiecać. Postaram się dogadać z moim szefem czy udostępni mi swój komputer. Jeśli (od poniedziałku)przez tydzień nie pokaże się żaden post znaczy że BLOG JEST NA JAKIŚ CZAS ZAWIESZONY.
Pozdrawiam : Noni
Pozdrawiam : Noni
wtorek, 4 sierpnia 2015
Subskrybuj:
Posty (Atom)