Od Autora

   Witam wszystkich bardzo serdecznie, pozwolę sobie na troszkę oficjalny ton. Jak już pewnie zauważyliście jestem Noni.
    Założyłam tego bloga, bo mam wrażenie że potrafię zrobić coś z niczego. Czyli napisać moją wymarzoną od kilku lat książkę. Będę tu pisać wszystko spontanicznie. Czyli nie wiem do jakiego celu dążę, nie mam planów co potem.
    Krótko i chyba na temat ;D

Pozdrawiam Noni

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Obserwatorzy