Witam wszystkich bardzo serdecznie, pozwolę sobie na troszkę oficjalny ton. Jak już pewnie zauważyliście jestem Noni.
Założyłam tego bloga, bo mam wrażenie że potrafię zrobić coś z niczego. Czyli napisać moją wymarzoną od kilku lat książkę. Będę tu pisać wszystko spontanicznie. Czyli nie wiem do jakiego celu dążę, nie mam planów co potem.
Krótko i chyba na temat ;D
Pozdrawiam Noni
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz