This is the first time
piątek, 4 grudnia 2015
WITAJCIE
Dzień dobry wszystkim a raczej dobry wieczór . Przepraszam za tak długą nieobecność. Właśnie usunęłam jedno z moich dzieci (blog) pt. Qeen. Wydawało mi się że nie jest wystarczająco dobry a przede wszystkim ciekawy ;) Postaram się przynajmniej raz w tygodniu wchodzić i publikować następne rozdziały. Mam nadzieję że również uda mi się przyciągnąć czytelników :D
piątek, 11 września 2015
;)
Witam przypominam że książka znajduje się w zakładce Kara Śmierci i zachęcam do nowej lektury:
http://mmartwadusza.blogspot.com/
piątek, 14 sierpnia 2015
Hej
Witam, najprawdopodobniej wracam ;D Jutro postaram się opublikować kolejny rozdział. Pan Szef z mojej pracy pożyczył mi komputer. ;D
Do zobaczenia jutro !!!
czwartek, 6 sierpnia 2015
Informacja !
W poniedziałek wyjeżdżam do pracy. Będę niestety bez komputera. Postaram się znaleźć zastępstwo kto będzie zamieszczał za mnie moje posty. Ale nie mogę tego obiecać. Postaram się dogadać z moim szefem czy udostępni mi swój komputer. Jeśli (od poniedziałku)przez tydzień nie pokaże się żaden post znaczy że BLOG JEST NA JAKIŚ CZAS ZAWIESZONY.
Pozdrawiam : Noni
Pozdrawiam : Noni
wtorek, 4 sierpnia 2015
Subskrybuj:
Posty (Atom)