W poniedziałek wyjeżdżam do pracy. Będę niestety bez komputera. Postaram się znaleźć zastępstwo kto będzie zamieszczał za mnie moje posty. Ale nie mogę tego obiecać. Postaram się dogadać z moim szefem czy udostępni mi swój komputer. Jeśli (od poniedziałku)przez tydzień nie pokaże się żaden post znaczy że BLOG JEST NA JAKIŚ CZAS ZAWIESZONY.
Pozdrawiam : Noni
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz